İstanbul Kıyamet Vakti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kendi çapımda ikv programı yaptım L9g5g7vmYeni Dost Sitemizdir. www.ajandaforum.tk
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Anket
İkv seçmenizin amaçı
sevmek
Kendi çapımda ikv programı yaptım Vote_lcap28%Kendi çapımda ikv programı yaptım Vote_rcap
 28% [ 8 ]
görmek
Kendi çapımda ikv programı yaptım Vote_lcap21%Kendi çapımda ikv programı yaptım Vote_rcap
 21% [ 6 ]
merak
Kendi çapımda ikv programı yaptım Vote_lcap17%Kendi çapımda ikv programı yaptım Vote_rcap
 17% [ 5 ]
bilmek
Kendi çapımda ikv programı yaptım Vote_lcap14%Kendi çapımda ikv programı yaptım Vote_rcap
 14% [ 4 ]
arkadaşa göstermek
Kendi çapımda ikv programı yaptım Vote_lcap21%Kendi çapımda ikv programı yaptım Vote_rcap
 21% [ 6 ]
Toplam Oylar : 29
Reklam Alanı
Kendi çapımda ikv programı yaptım ReklamalaniREKLAM BÖLÜMÜNE HOŞGELDİNİZREKLAM VERMEKMİ İSTİYORSUN TAM YERİNDESİNCOK UYGUN FİYATLAR İLE REKLAMIN ANA SAYFADA YAYINLANSINREKLAM ÜCRETLERİ AŞAGIDAKİ GİBİDİR1 AYLIK 15 TL15 GÜNLÜK 7 TL1 HAFTALIK 3TLİÇERİK KONUSUNDA ANLAŞMAK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM KUR KISMINA TIKLAYINIZ.İSTER RESMİNİZİ , İSTERSE REKLAMINIZI VEYA YAYINLANMASINI İSTEDİĞİNİZ HERHANGİ BİRSEYİ YAYINLAYALIM.PM ile MAİL ATABİLİRSİNİZŞİMDİ SIRA SENDE ikvforum.com ile DÜNYA SENİN

Kendi çapımda ikv programı yaptım

YazarMesaj
sony76
Seyirci Üye Er
Seyirci Üye Er
sony76

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : pcnin başı
Katılım Katılım : 11/09/09
Oyundaki Nick Oyundaki Nick : Psiko

Kendi çapımda ikv programı yaptım Empty
MesajKonu: Kendi çapımda ikv programı yaptım   Kendi çapımda ikv programı yaptım Icon_minitimeCuma Eyl. 11, 2009 10:02 pm

Program Reklamı Yapmak Yasaktır. !

En son St. Lord tarafından Ptsi Eyl. 14, 2009 2:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Yaska BVe Yasak b)

Kendi çapımda ikv programı yaptım
1 sayfadaki 1 sayfası